Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úradná tabuľa

Úradná tabuľa

Verejné klziskoVytlačiť
 

Obec Nitrica v spolupráci s členmi DZH Nitrica pripravili pre deti a mládež verejné klzisko!

Srdečne pozývame všetkých, ktorí majú chuť zašportovať si!

Zároveň ďakujeme všetkých ochotným občanom, ktorí sa starajú o údržbu klziska.


 
 

Kalendár odpadov pre rok 2016Vytlačiť
 


 
 

Separácia a zber komunálneho odpaduVytlačiť
 


 
 

Detský karneval - 5. februára 2016Vytlačiť
 

Komisia kultúry, školstva, mládeže a športu pri OZ Nitrica srdečne pozýva všetky deti na Detský karneval 5. februára 2016, t.j. v piatok o 16,30 hod. do Kultúrneho domu Nitrica.

Prezentácia masiek začína od 16,00 hod. v klube KD Nitrica. Pre každú masku je pripravená odmena, súťaže a malé občerstvenie. Tešíme sa na Vás!
plagát


 
 

Príspevok 2% zaplatenej dane z príjmovVytlačiť
 


Milí rodičia, vážení spoluobčania.
Občianske združenie “Rodičovské združenie pri Základnej škole s materskou školou Nitrica” sa aj tento rok, tak ako po minulé roky v zákonnej lehote zaregistrovalo ako uchádzač o 2% zaplatenej dane z príjmov od fyzických alebo právnických osôb za rok 2015.
Z tohto dôvodu sa obraciame na Vás so žiadosťou o príspevok 2% zaplatenej dane z príjmov. Všetky získané finančné prostriedky sú použité na zlepšenie vyučovacích podmienok a nákup učebných pomôcok pre naších žiakov.

Časové lehoty pre tých, ktorí chcú poukázať 2%: 

15.2.2016 - posledný termín pre zamestnancov, aby požiadali zamestnávateľov o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb.

31.3.2016 - posledný termín na podanie daňového priznania pre fyzické osoby, ktoré si sami podávajú daňové priznanie – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane (3% v prípade dobrovoľníkov).

31.3.2016 – posledný termín na podanie daňového priznania pre právnické osoby – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane. Ak chce právnická osoba poukázať 2% z dane, termín na podanie daňového priznania je zároveň aj posledným termínom na darovanie financií vo výške 0,5%. 

30.4.2016 – posledný termín pre zamestnancov na podanie Vyhlásenia o poukázaní 2% z dane (spolu s Potvrdením o zaplatení dane)

Ďakujeme.

Ing. Miroslav Jemala


 
 

Rozhodnutie vydané v zisťovacom konaníVytlačiť
 

Rozhodnutie vydané v zisťovacom konaní File0001.PDF File0001.PDF (3.1 MB)

 
 
Položky 31-36 z 160

dnes je: 10.12.2018

meniny má: Radúz

webygroup

Úvodná stránka