Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Nitrica.

Oznam urbárskeho spolkuVytlačiť
 

OZNAM

     Vážení podielnici Urbárskeho spolku, pozemkového spoločenstva v Nitrici,

na základe zmien a doplnení zákona č. 97/2013 o pozemkových spoločenstvách novelou č. 110/2018 je povinnosťou štatutárov pozemkových spoločenstiev tieto zmeny zapracovať do ich riadiacich aktov (Zmluva o pozemkovom spoločenstve – Urbársky spolok, pozemkové spoločenstvo v Nitrici, Stanovy urbárskeho spolku, pozemkového spoločenstva v Nitrici) a dať ich schváliť valnému zhromaždeniu.

 

     Doplnené Stanovy urbárskeho spolku, pozemkového spoločenstva v Nitrici a Zmluva o pozemkovom spoločenstve – Urbársky spolok, pozemkového spoločenstva v Nitrici sú na pripomienkovanie zverejnené na webovej stránke www.urbarskyspoloknitrica.sk a taktiež v papierovej forme k nahliadnutiu u pána Alojza Môcika, bytom Nitrica č. 225.

 

     Pripomienky je možné zaslať poštou na adresu: Urbársky spolok, pozemkového spoločenstva v Nitrici, Nitrica č. 489, alebo na e-mail: alojzmocik@gmail.com do 15. 3. 2019.


 
 

2.6.2019   15:00

Plagát 3.jpg

Pred kultúrnym domom

MDD

Sofi a Elka

pozýva všetky deti na oslavy MDD dňa 2. 6. 2019 o 15:00 hodine pred kultúrny dom. Pre deti sú prichystané súťaže a zaujímaví hostia.


 

dnes je: 22.5.2019

meniny má: Júlia, Juliana

webygroup

Úvodná stránka