Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Nitrica.

Poukázanie 2% z daníVytlačiť
 

Milí rodičia, vážení spoluobčania.

Občianske združenie “Rodičovské združenie pri Základnej škole s materskou školou Nitrica” sa aj tento rok, tak ako po minulé roky v zákonnej lehote zaregistrovalo ako uchádzač o 2% zaplatenej dane z príjmov od fyzických alebo právnických osôb za rok 2018.

Z tohto dôvodu sa obraciame na Vás so žiadosťou o príspevok 2% zaplatenej dane z príjmov. Všetky získané finančné prostriedky sú použité na zlepšenie vyučovacích podmienok a nákup učebných pomôcok pre naších žiakov.

V roku 2018 sa nám okrem iného podarilo zo získaných finančných prostriedkov vybaviť lavice aj so stoličkami, katedry do tried ZŠ a nové stoly do škôlky. 

Predvyplnené vyhlásenie si môžete stiahnuť priamo tu zo stránky a doplniť už len potrebné údaje o sebe. 

 

Ako urobiť dobrú vec …

Podľa zákona č. 295/2003 o daniach z príjmov môžete poskytnúť 2% dane v prospech niektorej neziskovej organizácie.

Pri poukazovaní 2% stačí urobiť iba niekoľko jednoduchých krokov:

Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.

Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2% dane, kde uvediete Vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.

Najneskôr do 30. apríla 2019 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu, ktorý je príslušný pre miesto Vášho trvalého bydliska, alebo doručte vyplnené formuláre do kancelárie ZŠ, kde ich následne členovia Rodičovskej rady doručia príslušnému daňovému úradu, prípadne doručte svojmu oddeleniu miezd a personalistiky.

Budeme radi, keď podporíte 2% z Vašich daní rozvoj tvorivosti, záujmov a vzdelávania žiakov našej ZÁKLADNEJ ŠKOLY S MATERSKOU ŠKOLOU NITRICA.  Bližšie informácie na tel. č. 046/5497 102 (007), alebo na www.zsnitrica.sk

Ďakujeme.


 

Počet videní: 665


 

Oznamy miestneho rozhlasu

Nájdený kľúč

Oznamujeme občanom, že sa našiel kľúč s príveskami na červeno-oranžovej šnúrke. Kto ho stratil, nech sa prihlási na Obecnom úrade Nitrica. 
viac...

Počet videní: 6


 

X. ročník Futbalového turnaja

Združenie technických športov Návojovce, Futbalový klub TJ Slovan Návojovce a Výbor mestskej časti Návojovce Vás pri príležitosti Dňa ústavy SR  pozývajú na X. ročník Futbalového turnaja starších, ale ...viac...

Počet videní: 25


 

Oznam

Oznam o prevádzke kancelárie Allianz - Slovenská poisťovňa 
viac...

Počet videní: 35


 

28.8. - 29.8.2019   16:00

SNP - plagát.jpg

Areál pri kultúrnom dome

Oslavy 75. výročia SNP

Obec Nitrica

Vás pozýva na oslavy 75. výročia SNP. Bližšie informácie si môžete prečítať na plagáte.
Všetkých Vás srdečne pozývame!


 

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka