Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úradná tabuľa

Úradná tabuľa

Nová obecná stránkaVytlačiť
 

Vážený návštevníci,

Predstavujeme Vám novú obecnú stránku našej obce. Stránka sa postupne napĺňa informáciami z doterajšej webovej stránky, ako aj aktuálnymi informáciami z našej obce. Pôvodná web stránka obce bude dostupná ešte do konca roka 2016. V roku 2017 už bude funkčná len terajšia nová stránka obce. Na pôvodnú stránku obce je možné sa dostať z aktuálnej stránky pomocou odkazu s názvom "Pôvodná web stránka", alebo na adrese: www.old.nitrica.sk

 


 
 

Oznámenie o doručení písomnosti Vytlačiť
 


 
 

Pracovná ponuka MAS ROZVOJ HORNEJ NITRYVytlačiť
 

PRACOVNÁ PONUKA

MAS ROZVOJ HORNEJ NITRY, Námestie SNP 174/23, 972 71 Nováky 

Vyhlasuje

Výberové konanie na obsadenie miesta

Projektový manažér kancelárie MAS


 
 

Informácie pre voliča pre voľby prezidenta SRVytlačiť
 

Dátum a čas konania volieb

Voľby prezidenta Slovenskej republiky  sa konajú v sobotu 16. 03. 2019 od 7:00 do 22:00 hod.           Ak v prvom kole volieb ani jeden z kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky nezíska nadpolovičnú väčšinu platných hlasov voličov, bude sa druhé kolo volieb konať v sobotu                     30. 03. 2019 od 7:00 do 22:00 hod. 


 
 

Oznam urbárskeho spolkuVytlačiť
 

OZNAM

     Vážení podielnici Urbárskeho spolku, pozemkového spoločenstva v Nitrici,

na základe zmien a doplnení zákona č. 97/2013 o pozemkových spoločenstvách novelou č. 110/2018 je povinnosťou štatutárov pozemkových spoločenstiev tieto zmeny zapracovať do ich riadiacich aktov (Zmluva o pozemkovom spoločenstve – Urbársky spolok, pozemkové spoločenstvo v Nitrici, Stanovy urbárskeho spolku, pozemkového spoločenstva v Nitrici) a dať ich schváliť valnému zhromaždeniu.

 

     Doplnené Stanovy urbárskeho spolku, pozemkového spoločenstva v Nitrici a Zmluva o pozemkovom spoločenstve – Urbársky spolok, pozemkového spoločenstva v Nitrici sú na pripomienkovanie zverejnené na webovej stránke www.urbarskyspoloknitrica.sk a taktiež v papierovej forme k nahliadnutiu u pána Alojza Môcika, bytom Nitrica č. 225.

 

     Pripomienky je možné zaslať poštou na adresu: Urbársky spolok, pozemkového spoločenstva v Nitrici, Nitrica č. 489, alebo na e-mail: alojzmocik@gmail.com do 15. 3. 2019.


 
 

Pracovná ponuka MAS ROZVOJ HORNEJ NITRYVytlačiť
 

PRACOVNÁ PONUKA

MAS ROZVOJ HORNEJ NITRY, Námestie SNP 174/23, 972 71 Nováky 

Vyhlasuje

Výberové konanie na obsadenie miesta

Kritéria na odborný administratívny asistent / ekonomický manažér kancelárie MAS


 
 
Položky 1-6 z 189

dnes je: 26.3.2019

meniny má: Emanuel

webygroup

Úvodná stránka